Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop jobb? Melyiket...

Melyik laptop jobb? Melyiket érdemeseb megvenni?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

Ha egyiket sem akkor is mondjátok meg. Internetezésre,pár kép,esetleg pár dokumentum tárolására kellene :) Itt még vannak laptopok esetleg ha úgy gondoljátok hogy azért más job lenne: [link]



2014. máj. 25. 13:49
 1/6 anonim válasza:

Szia a ket laptop kozul az acer jobb , tobb ram raadasul szerintem jobb mint a masik es csak 50 lejel adsz tobbet !

Internetezésre,pár kép,esetleg pár dokumentum tárolására nagyon jo jatekokra is elmegy persze nem max-on assasin creed kiveve a 4 est , gta4 akadva...Ha netalan masfajtat szeretnel akkor az asus is nagyon jo . Menyi lenne a plafon (osszeg)hogy meg tudjak ajanlani i3-asokat vagy tobb ferohelyeseket???

2014. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Játékokon nem gondolkodtam :) (17/L) Amax összeg amit kiadnék olyan 1700-1800 ron körül lenne :) eza végső határ
2014. máj. 25. 14:14
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez? [link] Ha jól tudom a Lenovo jó strapabiró. Igaz?
2014. máj. 25. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább ez: [link]
2014. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az asus es az acer szerintem amiket fent kiteted (es ott meg van sok az ar kuszob alatt) jobbak ha mar a lenovo amit kudtel is 1350 lejnel jar, ghz is tobb meg ram van a masikokban , a lenovo erintokepernyos ugy latom de szerintem nezd a ramot meg a ghz jaj es persze ha 1700-1800 a max akkor vannak asus i3-as processorosok is ,amugy ha elmesz a boltban ott el fogjak magyarazni bovebben hogy hany magos meg hogy milyen kepesegei vannak az adott laptopnak: ---ez a laptopvasarlas ugy van hogy ha sok , tobb van bene valamibol akkor kevesebb van masbol peldaul ha sok a ram 8 gb akkor kevesebb a ferohely ,ghz,egyebb ellatotsagok ez persze az ilyen 1400 lej 2300 lej kozott van de ha ugy mondod hogy neked a hely a fontos es masod sorba helyezed az ilyen nagyobb ram ,ghz kepesegeket (tehat hogy neked nem jatoknak kell) akkor bongesz ezek kozott : [link]

sok szerencset!!!

2014. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. máj. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!