Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a Játékos PC? Valamit...

Jó ez a Játékos PC? Valamit változtatni, vagy valaki ez árértékben jobbat összebírna rakni?

Figyelt kérdés

CPU:AMD Athlon II X4 760K

LAP:Asrock FM2A88X EXTREME 4+

RAM:Kingston HyperX Blu 4GB DDR3 1600MHz

VGA:Sapphire R9 270X 2GB DDR5 OC DUAL-X

ODD:Samsung SH-224DB/BEBE

HDD:Western Digital 1TB SATA3 64MB EZRX

PSU:Chieftec CTG-500

HÁZ:Sharkoon Vaya



2014. máj. 25. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem túl jó.

"Halott foglalat".

MSI B85M-P33 + Pentium G3420 <--- 1150 foglalat,ide még jöhet i5 később.

Később szükséges +4GB ram.

Tápot XFX Pro 450-re cserélném.

2014. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj én ezen már egy darabig nem cserélek benne semmit, max RAM-ot veszek még ugyanilyet. Meg az FM2 nem halott foglalat, az AM3 a halott, az Intel meg nekem drága mert a Pentium 2 magos, az i3 meg nem éri meg az árát.
2014. máj. 25. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó :DD amúgy ezt a halott foglalat dolgot nem értem... ha valaki 2 év múlva procit akar cserélni akkor más úgyis új alaplapot vesz(szerintem)
2014. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is, ha egyszer lesz rá pénzem hogy veszek mit tudom én egy i5/i7-et akkor már veszek egy új lapot. Nyílván mert ez FM2 az meg LGA 1150 de ha másik procit vennék FM2-be akkor is cserélném a lapot!
2014. máj. 25. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
De amúgy is egy darabig nem cserélek benne semmit, csak + több RAM. Amúgy is ez VGA-t nézik a játékok a procit annyira nem, egy Intel Pentium meg csak egy 1 magon gyorsabb, a 2 mag meg kevés egy BF-hez.
2014. máj. 25. 18:37
 6/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Pontosan. Ha nincs pénzed olyan procira amit szeretnél, nem az a megoldás hogy veszel egy olyan alaplapot és 'majd valamikor' fejleszted drága procira. Így el lehet pazarolni 7-10 ezer forintot a köztes megoldáson.

Nálam AM3+ foglalatos FX6300 van, és nem hiszem hogy 5 éven belül cserélni akarnám. Úgyis csak játékra kell, nem renderelni. Az AM2-t meg épp hogy fejlesztik.

2014. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Fejleszteni majd kell mindenképpen,viszont ha most mindenképp ezt akarod venni akkor sem rosz,mert ez egy erős kis proci ,ami tuningbarát.Viszont egy CM hyperX Evo hűtő elfér rajta amikor kezd kevés lenni és húznád.

Ill. XFX Pro 450W kell, ~ 13W-tal kevesebbet ad le mint a CTG 500 <--- ez a CTG-nek "szégyen",plusz az XFX mellett szól a SEASONIC belső.

2014. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!