Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha telepítem a win 8-t win...

Ha telepítem a win 8-t win 7-re, akkor eltünnek az adataim?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megéri? Akkor is, ha a win 7-m eredeti, de a 8 nem?

2014. máj. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha a 8-at ugyanarra a partícióra telepíted, mint amin a win7 van, akkor a formázással letörlődnek az adataid. Viszont nem éri meg váltani 8-ra, főleg ha eredetiben van meg a 7. Néhány dologban tényleg jobb a 8, de a kezelése borzalmas és jelenleg mindenre elég a 7.
2014. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Eredeti oprendszert buheráltra cserélni nem éri meg.

Ha az adataid rendesen, egy másik partíción tárolod, akkor nem tűnnek el.

2014. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha több partíciód van és nem a C rendszermeghajtón tárolod az adataid (és erre teszed a 8-at) akkor nem tűnnek el. Ha nem így van akkor is megtudod oldani, csinálsz egy új partíciót és átmásolod rá az adataid. Egyébként ha laptopod van akkor elvileg lehet van egy olyan hogy ingyen tudod frissíteni a gyártó oldaláról 7-ről 8-ra, mert azthiszem a Packard Bell-nél volt egy ilyen. Ellnben szerintem se éri meg váltani mert a 2 renszer nagyon eltér egymástól és hiába hogy a windows 8 egyszerűbben lett kitalálva és állítólag lassaban merül tőle az akksi/kevés áramot fogyaszt, a teljesítményben ez meglátszik, játékok és programok sokkal lassabban futnak.
2014. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te buta vagy kedves utolsó.


Nekem Windows 7 eredeti, a 8 buhera, mégis kimondom: a játékaim több FPS-t kapnak 8 alatt.


A Windows 8 kezelése teljesen megegyezik a Windows 7 kezelésével, kivéve a startmenüt... azt szeptemberben megkapja a 8 is, de ha nem akar várni akkor start8 és ugyan az lesz.


Megéri váltani. Gyorsabb sokkal! A játékok is gyorsabbak!

2014. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A win 8 még mindig szar. Ha megvan eredetiben a win7, akkor meg nagyon NEM éri meg váltani. Pár fps ide vagy oda, nem tök mindegy? Mellesleg egy számítógép nem csak játékra való (igazából játékra a legkevésbé való, arra ott a konzol), hanem anno munkára találták ki. És gondolom a kezelése is fontos, ezért mindenképpen win7.
2014. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

77% te aztán nagy szakember lehetsz... gondolom, hogy lekörözöd a tudásomat is mert te aztán értesz hozzá.


A Windows 8 kezelése ugyan az mint a Windows 7-nek.


Játékra a konzol igazából csak az otthoni gamereknek megfelelő, az összes profi gépen tolja. A konzol egy kaka.


"A Win8 egy szar." - igen, nekem mindig csak ezt az egy érvet tudjátok felhozni ellene... megsúgom.. ez nem érv.


Azért mert valami más egy picit, még nem szar. A Windows 8 valójában a Windows 7-nél egy stabilabb rendszer, mondhatjuk úgy is, hogy a Win7 feljavított változata.


Újabb technológiákat használ, biztonságosabb, kíméli a hardvert és gyorsabban tölt be(boot time).


Az, hogy a modern UI nem tetszik az nem azt jelenti, hogy a Win8 egy szar, hanem azt, hogy ne használd Win8 alatt, ugyanis a használata a Start8 nevezetű szoftverrel elkerülhető.


Most lehet ész érveket felhozni.

2014. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!