Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meglévő alaplapomhoz milyen...

Meglévő alaplapomhoz milyen processzort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hali! A jelenleg használt alaplapom: Asus M3N78-EMH HDMI

Hozzá tartozik egy TripleCore AMD Phenom X3 8650, 2300 MHz (11.5 x 200)Processzor.

Kicsit combosabbat szeretnék! Melyiket cseréljem???

Ha mindkettőt, akkor mit ajánlotok?

Köszi előre is a választ!



2014. máj. 26. 10:01
 1/2 Hans Regenkurt válasza:
Tudomásom szerint ez az alaplap az am2 és am2+-os peocikat támogatja amiket mar nem igazán kapni újonnan. Elvileg am3-más procikat is fogad ezek közül a legerősebb amit bele lehetne rakni valamilyen 4 magos Phenom 9xxx, sajnos ezek sem olyan erős procik mai szemmel ss nem is kapni újonnan igy valószínű alaplapot is cserélni kéne. Nem tudom mennyit szansz ra illetve milyen ramod van mert ajánlanék valamit csak nem vagyok benne biztos az támogatja-e a ddr2-es ramokat mivel a jelenlegi alaplapod alpjan azt használsz, szerintem egy jo ar-ertek arányú megoldas lehet ha passzol a jelenlegi géped többi komponensehez egy amd x4 750 pl egy asus a88xm alaplap valamelyik valzltozataval ( van tobb olcsobb/ dragabb attol fugg neked mire van szükséged) ez kb 30k de mar 10k ert talalni olyan alaplpot amibe ez a proci passzol. Remelem tudtam segíteni és bocs a nyelvtani hibákért csak telefonról irtam..
2014. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali! Köszi a választ és bocs, hogy csak most reagálok rá, de kicsit elfoglalt voltam. A jelenlegi memóriák ddr2-ek. Kérlek, hogy egy alaplap, proci, memória konfigot készíts, ha nem gond. Nem igazán vagyok képbe már az árakkal... típusokkal, régen jobban ment. :( De ha segítenél, az nagyon jó lenne. (A cél, hogy a jelenlegitől, amit fenn leírtam jobb legyen.

Még egyszer köszi a választ!

2014. jún. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!