Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nVidia GeForce GT210-nek...

Virágh Attila kérdése:

Az nVidia GeForce GT210-nek mennyi a GPU órajele, valamint a memória órajele?

Figyelt kérdés

néztem neten, de annyi rohadmányos órajelent írnak mindkettőhöz, hogy már azt se tom' ki-kivel van.....

melyiket kell nézni "általánosságban véve"?



2014. máj. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A "GT210"-et (azaz: a chip típusát) kell akkor nézni, ha teljesítményére vagy kíváncsi. Játékra kevés, HTPC-kbe szánták ezt, bár a modern APU-k mellett egyre kevésbé látom létjogosultságát.
2014. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 halalfalo ***** válasza:
Lényegtelen, mert ígyis-úgyis gyenge ez a kártya.
2014. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az nekem most mindegy, hogy gyenge vagy nem, a lényeg az hogy mennyi ez a 2 órajel??
2014. máj. 27. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennél hitelesebb forrást nem fogsz találni (ugyanakkor elképzelhető, hogy néhány gyártó kártyája eltér tőle minimálisan): [link]

Azaz: GPU: 589MHz/1402MHz (mag- és shader processzorok órajelei, ahogy látod, más frekvencián járnak), Memória 500MHz-es.

Ez az adat egyébként mire kell neked? Mert hogy két, eltérő grafikus processzorú kártyát összevetni ez alapján nem szabad, semmire nem mész vele.

2014. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm

a mag és a shader közül melyiket kell nézni mikor csak annyi a kérdés hogy GPU órajele? a mag a fontosabb nem?

mert ezen az oldalon néztem, de annyi adat van hogy körbefontam a szakállam


van egy nagyon alap dual core-os gép összerakva, s gepigeny.hu-n kell kitölteni az adatokat

hogy ha távol vagyok a géptől, ne kelljen mindig hozzám járkálni, hogy ez megy-e az megy-e, hanem az oldal alapból pipálja hogy mi megy mi nem

de gyébként gta4 is fut rajta szaggatás nélkül lowon

2014. máj. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!