Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD nyújt még bármit is...

Az AMD nyújt még bármit is (processzor kérdés)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy egyszer csak erről :AMD Athlon II X4 7xx-ről látom hogy mindenki inkább ezt ajánlja : Intel pentium g3420( és egész idáig miért nem ez lett ajánlva?) . ennyivel jobb lenne (én nem tudom csak minden válaszban ezt látom.) Mondván hogy jobban fejleszthető. Na de mi van akkor ha mondjuk 5 évig megint nem tud arra spórolni hogy vegyen új gépet(ezáltal nem fejleszt mondjuk egy I5 4670K-ra)akkor nem lenne egy időtállóbb "négymagos".

Tehát még egyszer tényleg ennyivel jobb? (mondom én nem tudom)

És akkor az AMD már felesleges már mint proci mert végül is ezt athlon 7xx-xet is felváltotta egy Intel pentium g3420 proci?



2014. máj. 27. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem adnék arra semmit, hogy a konzolokban AMD APU-k vannak. Az előző generációban meg azzal fényezte mindenki az akkor gyengélkedő AMD-t (HD2000; HD3000), hogy az Xbox 360-ba is ők adják a GPU-t, és majd a portokban ezt érezni lehet. Nem lehetett. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A több magra már csak azért sem fognak jobban odafigyelni, mert az AMD is feladta az AM3+ foglalatot és az FX-eket. Piacon tartja, mert csak ott van olyan processzora, ami legalább középkategóriás szintet tud hozni, de ennyi.
2014. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a két szál per modul csak addig két szál, míg egész számokkal dolgozik a proci. Ahogy FPU kell, rögtön négy szálasan működik.
2014. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
1 modul 4 szálként? Na ez honnan jött?
2014. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Ajj, négy modul lesz négy szál, nem random butított modelleket hasonlítunk össze, hanem mindig a tetejét.
2014. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először is érthetően fogalmazni. Másodszor még mindig nem lesz 4 modul 4 szál akárhányszor is fogod leírni az oldalra.
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Huha ez most nagyon nem tiszta :S
2014. máj. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!