Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Huawei mediapad 7-em...

Van egy Huawei mediapad 7-em és mostanság nem érzékeli a giroszkópot ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy real racing közben nem működik ha döntögetem a telefont, azt hittem a játék baja, de amikor mással is akartam játszani ott sem volt jó, alap dolgoknál (kezdőképernyő, beállítások, fájlkezelő) ott minden jó, de játékoknál semmi, letöltöttem ilyen giroszkóp senzoros apk-kat de azt írták nincs benne giroszkóp ez miért van? esetleg mágnes miatt lehetséges ez?

2014. máj. 28. 14:01
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Ha fizikai hiba lenne szerintem egyáltalán nem működne.

Több játéknál is panaszkodnak hogy frissítések fura hibákat okoznak (többek között ilyesmit is), ha tudod próbáld ki régebbi verzióval.

2014. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
Kihagytam: végső esetben rendszer-visszaállítást is csinálhatsz (több problémát megoldott) de előtte biztonsági mentés ajánlott, mert mindent töröl, bizonyos típusoknál az SD kártyát is.
2014. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi majd lehet kipróbálom csak ugye rendszer visszaállítást nem akarok mert nem minden játékot lehet elmenteni mert nem felhasználói felhőbe menti el a mentésem hanem valami saját rendszer alapján ami zavar mert így új telefont se tudok venni ha akarom folytatni amit már elkezdtem és fél éves munkámat nem kéne otthagyni
2014. jún. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!