Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható laptop márkák?

Megbízható laptop márkák?

Figyelt kérdés
pl: SAMSUNG, ACER, LENOVO, stb stb
2014. máj. 28. 18:52
1 2
 1/16 halalfalo ***** válasza:

Szerintem DELL, Lenovo.


Az ACER elmegy, de a Fujitsu rémes.

2014. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dell
2014. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Acer nem vált be, Asus, Lenovo igen.
2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenki azt fogja ajanlani amivel volt jo tapasztalata es azt fogja hurrogni, amivel rossz. En szemely szerint Hp-t nem vennek, azon kivul nagyobb markakbol barmelyiket.
2014. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb laptop amire 3 év garancia van.
2014. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Megbízható laptop az, amire business garancia van, és csak egy ilyen business márka létezik a bolygón, a Dell.


Minden más márka a nem megbízható kategóriába tartozik, mert a gyártóik se szavatolják, hogy mennyi ideig tart az üzemidejük.


Sajnálom, ez van, lehet hurrogni, de az ökölszabály akkor is érvényben marad. Az üzlet az üzlet.

2014. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindegyikből van jó és rossz. Általában az üzleti kategória mindegyikből jó szokott lenni.

Acer-t és Asus-t azért nem vennék, még felsőkategóriában sem, de pl a sokak által lenézett Fujitsu Lifebook sorozata egyáltalán nem rossz.


Valaki előttem kizárta a HP-t. Vállalati gépparkban 100-nál több HP laptopot üzemeltetünk gyakorlatilag hibamentesen. Volt viszont egy Elitebook széria, amiben 2 hónapon belül mind az 5 gépben meghibásodott az SSD. Ez nyilván nem a HP, hanem az SSD gyártójának a hibája. Ilyen eseteket nem lehet kivédeni, és bármelyik gyártónál előfordulhatnak.

2014. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves #5. Mi az a business garancia? Komolyan érdekel. Más gyártó is vállal 3 vagy akár 5 év garanciát akár "on-site" (tehát ki is jönnek a gépért), ez miben különbözik. Kerestem a Google-ben, de nem találtam ilyet.
2014. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dell abszolút megbízható szerintem is, és ezt tapasztalatból mondom. 4-5 éves Dell laptopom gyári akksival még mindig 2 órát megy, azóta is hibátlan, sosem romlott el.
2014. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt előtte egy ASUS netbookom, annak az akksija 1 év használat után félóránál többet nem bírt ki. Acer laptopom is volt már, abban a GPU adta meg magát, csak hogy mivel az alaplapra volt forrasztva, így vitte magával azt is. Ismerősöm Acere ugyanezt csinálta, csak a típus volt más.
2014. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!