Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsó, (de random...

Milyen olcsó, (de random 4k-ban gyors) IDE-s SSD-t vegyek az IBM T43-as laptopomba?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kettőt találtam:

[link]

[link]


De egy ilyen régi laptopba szerintem felesleges beruházás... Főleg úgy, hogy utána a nyakadon marad, mert egy új laptopba nem jó...

2014. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vagy szerintem jobban megeri ugyanennyiert egy v300-as kingston ami sata3-as, es ez melle vegyek egy ide to sata atalakitot a laptapba? Az az atalakito nem lassit sokat? Szerintem netezni, programozni, egyetemre boven jo ez a note, 1450*1050-es kijelzoje van amit megirogyelnsok mai gep is, 2,5gb ram, 1,86-os pentium m, igy mar ennek is a leglasabb pontja lenne a 2,5 hdd.
2014. máj. 29. 15:11
 3/15 anonim ***** válasza:

Régebben én is nézegettem az olyan átalakítókat. De csak olyat találtam, ami PC-be (asztali gépbe) való. Plusz tápkábel kell neki például. Meg ugye a hely...


Tudsz linkelni olyat, amilyen jó lenne szerinted a laptopodba?

2014. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

Talán ez?


Azt nem ertem hogy egy hypergyors sata3-as miert kerul ugynannyiba mint az az ide-s ssd? Mivel jarok jobban atalakito + v300, vagy ez a gyarilag ide ssd?

2014. máj. 29. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Az a kettő, amit linkeltem IDE-s, és szerintem kétszer annyiba kerül, mint egy SATA3-as.

Amúgy a nevéből arra következtetek, hogy jó lehet az az átalakító, amit linkeltél.

2014. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
( PATA = IDE )
2014. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 lindmayer ***** válasza:

az ide-s azért kerül legalább annyiba, mint a satás, mert kevesebben keresik, és akinek kell az hajlandó kifizetni a felárat

azért jobb az átalakítóval venni az ssd-t, mert ha a laptopod tönkre is menne, ezt könnyebben fogod tudni értékesíteni

de ha meg megtartanád, akkor az újab notiba is be tudod tenni

2014. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Es az az atalakito nem foghat vissza sokat? Fizikailag rovidebb az ssd mint egy 2,5es vinyo hogy elferjen az a cucc?
2014. máj. 29. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira lesz "lassú", mint egy IDE-s alapból. De HA EZ MŰKÖDIK (az átalakító), akkor a #7-es által is felvetett dolog miatt ez érné meg jobban neked.
2014. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fizikailag szerintem pont ugyanakkora, ezért hitetlenkedtem egy kicsit... De amit linkeltél, laptophoz csinálták elvileg...
2014. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!