Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Papír elakadást ír ki, de...

Papír elakadást ír ki, de nincs elakadva mi a baj? Már 2 nyomtató is hozzám került melyeket olcsón megszereztem, tudtam hogy biztos valami baja van, de hátha megtudom csinálni, de nem.

Figyelt kérdés
Mind a 2 nyomtató esetében az a gond , hogy azt írja hogy a papír el van akadva , de sehol nincs benne semmi papír , ki takarítottam normálisan és semmi nincs benne , az egyik Canon a másik nem tudom milyen nyomtató , de a komolyabbak közül (scan , másolás , fax , nyomtatás) és már annyira felidegesít hogy ki tudnám dobni az ablakon .. de hátha meg lehet csinálni ... valakinek valami ötlete van esetleg ?

2014. máj. 29. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
"hozzám került melyeket olcsón megszereztem, tudtam hogy biztos valami baja van, "-Ja, ezért nem kell rossz nyomtatókat venni. Megcsinálni úgy lehet, hogy max. kicseréled az elektronikáját, avagy mittomén, normális esetben ez a a szervizes dolga lenne.
2014. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!