Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek is beteg gépigénye...

Szerintetek is beteg gépigénye van a Watch Dogsnak?

Figyelt kérdés
csak 64 bitesen fut, meg 6Giga ram a minimum!! A gépem a minimumot a ram kivételével pont hogy tejesíti, pedig azt hittem nem rossz gép.

2014. máj. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló kérdést tettem fel a mai napon...


Nekem az a fura benne, hogy a grafikája inkább egy szebben kidolgozott Steam-es játékéhoz hasonlít. Ultrán mégis 1-4 FPS a MENÜBEN. (HD7790)


Szerintem túlzásba viszik nagyon, jó játékot irdatlan gépigény nélkül is össze lehet hozni. Nemde? Szerintem addig, amíg a történet/játékmenet kicsit gagyi, mainstream, addig inkább próbáljanak valami izgalmasabbat összehozni. Ami szép, az nem feltétlenül jó.

2014. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv az új konzolgenerációról portort óriási gépigények világában. Igénytelen port, ha megírták volna rendesen PC-re, még egy Pentium 2-n is futna ilyen grafikával...
2014. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a battlefield 4nek sokkal szebb, kidolgozottabb grafikája van, ultrán megy 50 60 fpsel.

ez is megy highon 30 fpsel, de szerintem is elég gyenge a grafika és ami a másik, hogy játék közben nagyon sokszor beakad, elég zavaró tud lenni..a gt4-nek az ikertesója..dehogy a gta5hoz hasonlítják...hát azt elnézték nagyon. Én kb 4 orát játszódtam, aztán letöröltem.

2014. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hittem volna hogy ebben a tekintetben a GTA4-et is ennyire alul lehet múlni...
2014. máj. 30. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, éppen ezért NEM érdemes megvenni a mai játékokat.
2014. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!