Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi két laptop közül...

Az alábbi két laptop közül melyiket ajánljátok? Esetleg más lehetőség?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Orvostanhallgató vagyok, főleg tanulásra használnám. Azért örülnék, ha egy-két játékot is elvinne (Left 4 dead 2, Battlefield 3, Assasins Creed IV). A gépen linux fog futni (igen, tudom hogy windowson sokkal jobb játszani, de eddig is megoldottam). Maximum 150 ezer forintot tudnék rászánni. Sajnos nem értek hozzá ezért is fordultam ide segítségért. Az olcsóbb lapotop leírásában nem áll de az 1 TB-s HDD mellett 8 GB SSD is van ezért is ondolkodtam el rajta. Előre is köszönöm a segítséget!



2014. máj. 31. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
En az elsot vennem ha csak ebbol a ket lehetosegbol lehetne csak valasztani.
2014. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Más lehetőséget is várok. Csak megbízom a lenovo laptopokban, eddig egy thinkpad-em volt, nagyon masszív szerkezet, még most is működik, csak kissé elavult. Úgy 5-6 éves. Nem is ismerek mást. De szeretném, ha amit veszek az is még 6 év múlva is működőképes lenne.


És miért az elsőt?

2014. máj. 31. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit jobb a proci...amugy szerintem mas markaktol sem kell felni ha talalsz jobb kkonfigot ugyanolyan arban.
2014. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!