Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel (r) 915G/915GV/910GL...

Szebasztian123456789 kérdése:

Intel (r) 915G/915GV/910GL Graphics Chip Accelerated VGA BIOS ehhez a grafikus kartya hoz milyen illeszto program van ____? PLS PLS PLS PLS PLS helppppp

Figyelt kérdés
kerlek segitsetek nem tudok semmmit jatszani meg a max peyne 1 se sem xd kerlek segitsetek illeszto program kenne ehhez a videokarihozzzzz
2014. máj. 31. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak azt mond meg nekem, hogy ezzel a sz@r videokártyával hogy akarsz játszani? Örülhetsz ha a Supermariot viszi szaggatás nélkül, de azt is csak akkor mikor jó kedve van.


Egyébként innen kell:

[link]

2014. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hali ma megcsinatam oke es nem olyan progi kell hozzya amilyebt te ajanlsz hanem intel r graphipsch media accelerator driver eszt kellet lehuznom es most siman fut a rajta a gta 4 meg is mutatom ha akarod team vieweren
2014. jún. 1. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlottam progit :) Az intel oldaláról ajánlottam a download centert, ahonnan a drivert letöltheted hozzá.

Egyébként ez a GTA 4-es dolog nekem nagyon sántít, hisz egy mai Intel HD kártya se viszi szaggatás nélkül a GTA 4 és azon felüli szériát meg keményebb játékokat. Komoly amit mondtál? Vagy csak én néztem el a kártyát, bár nem hiszem.

2014. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondom nezd meg team vieweren nam hazudokkk
2014. jún. 1. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
jól van lökd fel akkor és majd írj. Te biztos hogy az Inteles kártyát használod nem egy másikat?
2014. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biztos
2014. jún. 3. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól van elhiszem :D Bár ezek még a Supermariot is laggolva viszik és tudom, mert egyik laposba ilyen van.
2014. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
HAt lehet
2014. jún. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!