Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben a gépben mit kéne...

Szadria kérdése:

Ebben a gépben mit kéne cserélni? AMD Athlon (tm) 64 X2 dual core processor 6000+3. 00GHz 6. 00GB DDR3 ATI RADeon HD 5750 vagy ha nem éri meg cserélni 150. 000árba valaki összebírna rakni nekem egy jó gépet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a kérdés inkább, hogy mit nem kéne cserélni. Ez még egy AM2-es proci ha jól tudom és ha arra gondolsz hogy gyengécske, akkor igen.

Az biztos, hogy egy platformcserére lesz szükséged, és ha igen, akkor AM3+, illetve LGA1150 platform felé indulj el. A RAM-ot és a VGA-t még másik gépben is fogod tudni használni, ráadásul a VGA nem is gyenge, szóval szerintem csak egy alaplap+CPU csere kell, ami AM3+ -nál jobb procival kijön egy olyan 70-80e-ből, LGA1150-nél meg olyan 100-120 körül ha egy i5, i7 kategóriát nézünk.

2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!