Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe az alaplapba szeretném a...

Ebbe az alaplapba szeretném a 4 GB ramot és ezt a tápot. Eddig minden oké, működni fog? Asrock 980DE3/U3S3 alaplap Kingmax 2x2GB 1333MHz DDR3 memória Chieftec-iARENA GPA-500S8 tápegység?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 16:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Később még jönne egy AMD FX-4130 3.8GHz AM3+ processzor,és egy Sapphire R7 240 1GB DDR5 Boost videókártya.
2014. jún. 2. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ezt a tápot nagyongyorsan felejtsd el :D

memóriából meg inkább dupláját

tápból pedig inkább őt:

[link]

2014. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyan rossz az a Chieftec,vagy csak nem lesz elég a géphez?:D

Köszi a másik táphoz a linket :)

2014. jún. 2. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:

#2, te állat, jól esik más pénzével játszani?

G.

2014. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

szervízes vagyok ;)

ez a táp imád elszálni és instabil. nem egy lapot és vinyót lőtt már szét az instabil feszültségértékeivel

HKC pedig stabil minőségi jó áron. nekem is ilyen van háziszerverben. legutolsó újraindítása egy hónapja volt, 1,5 éves és boldogan működik ;)

2014. jún. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben, egyezzünk ki abban, hogy szerintem meg a HKC, mint márka önmagában kerülendő, az ominózus USP550-es videó óta nem is értem, hogy ez miként lehet még bárkinek kérdés.

G.

2014. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel szervizes vagy. Akkor ugye kapásból tudod, hogy attól mert valami valahol működik/nem működik abból ilyen következtetést nem lehet levonni. példa: Van itthon egy "kis" gép amiben boldogan üzemel egy codegen táp semmi baja. Ellenben azon szerencsések közé tartozom akik Seasonic G startnál testközelből láttak az istenért se normálisan működő darabot. Előző logikával erre az asszociáció: Seasonic drága és vacak míg codegen olcsó és jó minőség. Ugye milyen vicces?

Persze ezzel nem védeni akarom azt a drága jó CWT GPA belsőt(azt max Corsair vs 2-ben kérek), de az indokod a hkc mellett több mint röhejes.

2014. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!