Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet az hogy az...

Hogyan lehet az hogy az egerembe bármilyen elemet teszek max két hét ameddig megy vele?

Figyelt kérdés

Legyen az újratölthetős, vagy nem tölthető de tartós.


Egy darab AA elem kell bele, újratölthetőssel használat mennyiségétől függően, 10-14 napig megy aztán vettem bele egy tartós Energiser és Duracell elemet ami szintén AA volt és azokkal sem vitte tovább de nem értem, felkaros automata vérnyomásmérőben viszi 2-3 hónapig, igaz abba 4 kell de akkor is... meg energiatakarékos is mert azt hiszem ha max 5 percig nem használom akkor kikapcsol de ezt lehet állítani kevesebbre is és többre is...


az egerem típusa: A4Tech G3-230N



2014. jún. 4. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyit fogyaszt az egér.
2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és a Logitech M185-ről mi a véleményed? itt elvileg garantálják azt hogy 12 hónapig nem kell cserélnem elemet, de vajon ez reális érték azaz biztos hogy viszi addig? napi átlag 12-15 órás használat mellett... mármint 9-10 felé bekapcsolom és kisebb nagyobb szünetekkel éjfélig megy
2014. jún. 4. 13:05
 3/11 Wadmalac ***** válasza:
Ilyen aktív használat mellett tutira nem fog egy évig menni az sem. Az ilyen adatokat átlagos pc-használóra (mondjuk napi 2 óra) írják ki, a tipikus szakadékban hátszéllel reklám.
2014. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél vezetékeset, gyorsabb, pontosabb, nem kell neki elem.
2014. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem az is jó lenne ha pl újratölthetőssel vinné akár 1 esetleg 2 hónapig... vezetékes egereket használtam eddig, és azért váltottam vezeték nélkülire, mert vagy az usb csatlakozónál, vagy ahol bement az egérbe a kábel ott tört meg és szakadt el a vezetéke... ezt a 12+ órás használatot meg nem úgy értettem hogy belövöm a gépet reggel és éjfélig használom szünet nélkül az egeret hanem van hogy többet van hogy kevesebbet, pl ha filmeket nézek akkor alig megy egy nap max fél órát, ha netezek vagy mást csinálok akkor jóval többet megy...
2014. jún. 4. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyenem Logitech M185

én 2200-as akksival használtam, soha nem kapcsoltam ki, és napi 6-7 órát nyúztam (2-3 játék, többi a szokásos)

így 2-3 hetet bírt ki

2014. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem ReCyko+ 210AAHCB 2000mAh 1,2V-os aksim van de ezek a ReCykos elemek valahogy a gyengébb is tovább viszi pl fényképezőben több száz vakus képet lehet vele csinálni még egy erősebb azt hiszem duracell akkuval fele ennyit sem... de az egerembe nem AAA kell hanem a fent említett AA akku kell... meg azt mondják hogy pl egerekben a sima nem tölthetős elemek tovább viszik mivel az egérnek 1,5V kell de az akku csak 1,2V-os... de az én egeremben kb ugyan annyit visz a drága tartós is mint az újratölthetős... meg lehet hogy az egér szar, nem tudom de olyanokat csinál hogy megkattan és kicsapja a kurzort a képernyő valamelyik sarkába és onnan sehova nem lehet elvinni, át kell dugnom másik usb portba a vevőjét hogy menjen rendesen aztán egy idő után ez megint elkapja, de ez előjön teljesen feltöltött elemmel is..
2014. jún. 4. 13:52
 8/11 A kérdező kommentje:
már annyiból is megérné ha nem is megy tovább az ujratölthetőssel a logitech mint a mostani a4tech hogy legalább tudnám rendesen használni és ne dobálná össze-vissza a kurzort...
2014. jún. 4. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Vehetsz akármilyen drága vezeték nélküli egeret, 1 hónapig egyik sem fogja bírni gyakori használat mellett. Add el/dobd ki és szerezz be egy vezetékeset. Gyorsabb, pontosabb és nem kell a töltésével vacakolni. Nem véletlenül vezetékes a gamer egerek 95%-a.
2014. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát akkor így jártam...:/ az a gáz hogy a csuklóim miatt nem tudok használni vezetékes egeret mert a vezetéke elhúzza a csuklóm és az egeret a kezemből... és sajnos ez miatt még a vezeték nélkülinek a kialakítása sem mindegy hogy milyen. és éppen ez miatt nálam csak vezeték nélküli jöhet szóba...
2014. jún. 7. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!