Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadnak be néha a...

Miért akadnak be néha a játékok, de még a film is az új laptopomon?

Figyelt kérdés

asus-x550cc-xo720d laptomon van, windows 7, 2 GB VGA és mégis néha véletlenül beakad az egész kép akár 1-2 másodpercre is és van hogy percenként is megcsinálja ezt..

- próbálkoztam mindenféle vidikártya beállitással, az fps jobb lett de ez a gyakori akadás nem szünt meg

- a windows-t is frissitettem, de semmi javulás

- gyakran akkor akad be a kép több másodpercre is, ha egy játéknak le kell játszania egy új hangot pl "They captured the forward bunker", akad egy nagyot aztán lejátsza, de le is lönek. egyébként egy dosboxos játék is elöidézte ekkor az akadást, de nem csak ekkor van

- mezei avi film is ugyanolyan gyakran beakad


2014. jún. 5. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak a zene, és a windows nem akad soha, a játékok és a filmek be szoktak, és ha megállitom és nem azonnal elinditom a filmet, akkor is beakad 1 mp-re és csak utána kezdi el lejátszani, de az az 1 mp is ki marad.
2014. jún. 5. 13:25
 2/4 anonim válasza:
szintén asus laptop nekem gyakran beakad percekre ezzel az üzenettel 'A képernyőillesztő nem válaszolt utána helyreállt ' ha erre rákeresel írnak egy pár megoldást rá más fórumokon
2014. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Driver frissítés....
2014. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Driverek fennt vannak?
2014. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!