Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát érdemesebb...

Melyik videókártyát érdemesebb megvenni ezek közül?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok dönteni melyiket vegyem meg. De már nagyon esedékes egy héten belül megszeretném valamelyiket rendelni. Azt úgy mellékesen teszem hozzá hogy eddig csak nVidia kártyáim voltak. Viszont a gépem az AMD. De azért nem vettem eddig AMD videokártyát mert sok volt rájuk a panasz, az utobbi időkben viszont egyre kevesebbet hallom a tulajokat panaszkodni, úgyhogy mostmár bármelyik jöhet, viszont nem tudok dönteni. Ár érték arányt is nézem, jót kapjak minél olcsóbban, 20-25ezer ft között.


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jún. 6. 03:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Alapesetben egy ilyet vennék a helyedben:

[link]

(Jóval gyorsabb a memóriaelérése mint az általad linkelteknek, + a teljesítménye is nagyobb. 2Gb memória nem kell, csak Full HD-nál nagyobb felbontásokra (2k, 4k)


Azonban a játékbónusz miatt szerintem vedd ezt:

[link]

Az AMD karinak van néhány százalék teljesítménybeli előnye (+ Mantle api támogatás), de 34000 ft játékbónusz mégis csak 34000 Ft játékbónusz :)

2014. jún. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Habár jobban belegondolva ha nem érdekel a Heroes of Newerth, Path of Exile és a Warface közül egyik sem, akkor én inkább még így is az általam említett 250x-et vásárolnám meg.
2014. jún. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt olcsóbb egy ezressel:

[link]


:)

2014. jún. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajanlom.

Miert ?


Itt a proplema forrasa:


Memória Interfész: 128 bit


Hiaba "bika" a kartya a lassu memoria savszel visszafogja.

Legalabb 256 Bit legyen az ala ne add.

2014. jún. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én személy szerint az elsőt ajánlom. Ár/érték arányban korrekt.
2014. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

#3 Az a kártya lassabb.

#4 Az ár adott, ilyen összegnél max használtan talál olyan kártyát, de úgy istenigazából ha csak játékra kell és nem 3D renderingre, akkor nem is kell egy akkora erőmű...

2014. jún. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
12%

#1 Az első kártya, amit linkeltél lassabb, mint az első, amit linkelt a kérdező.

A második ígéretes, bár nem tudom, én nem vennék Gigabyte kártyát. Alaplap még okés, de azért a videokártyákat bízzuk olyan cégekre, akik már régóta jókat csinálnak (NVidia GeForce, ATI Radeon, esetleg még ASUS).

2014. jún. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jozsika2013 ***** válasza:
100%
#7: az van, hogy mindenki vagy AMD vagy NVidia chipeket hasznal am. Az, hogy a gyarto Gigabyte, Asus, MSI, Gainward, stb. az csupan annyit jelent, hogy a gyarto esetleg valtoztat az orajelen (vagy nem), esetleg valtoztat a memoria mereten (vagy nem) illetve a sajat hutesi megoldasat hasznalja, es nem a csipgyarto AMD vagy NVidia referencia megoldasait.
2014. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Az a gondom hogy nekem még a régi fajta monitor csatlakozóm van, szóval akkor átalakítót is kellene vennem ahoz a kártyához. Nekem csak D-Subos a monitorom. De gondolom átalakítót is lehet kapni. de az megint plusz költség.
2014. jún. 6. 13:12
 10/13 anonim válasza:

#9

Igen, van átalakító, egy-kétszáz forintos tétel.

2014. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!