Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI hang gondok? Laptop vs...

HDMI hang gondok? Laptop vs LCD-TV

Figyelt kérdés
Összekötöttem a laptopot a Tv-vel, átállítottam a Tv-t alapértelmezett hanglejátszónak. Ha elindítok egy filmet, vagy zenét, működik. De ha játékot indítok el (pl World of Warplanes), akkor újra a laptopon szól a hang. Próbálgattam, amit találtam, de megoldás még nincs. Mi lehet a probléma?
2014. jún. 6. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
a játék valószínűleg közvetlenül vezérli a hangkártyát, tehát mindegy mit állítasz a windowsban. meg kell próbálni a játék beállításait megváltoztatni, ha menüből nem megy akkor lehet van hozzá egy config fájl. ha nem segít akkor frissítsd a videodrivert
2014. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már megoldódott!
2014. jún. 6. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
mi volt a megoldás?
2014. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pusztán annyi, hogy a játékot kellett újraindítani immáron a HDMI csatlakoztatás után. Ugyanis az már akkor futott, amikor épp bekötöttem, amiket már ezután próbálgattam filmeket, zenéket, ezért működtek a játékkal ellentétben... -.-
2014. jún. 7. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!