Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitenetek videokartya...

Segitenetek videokartya valasztasban? Lent.

Figyelt kérdés

Helo!

Lap: Asus M4A89GTD pro/usb3

Proci: Fx 6100

Ram: 4Gb CSX 1066 mhz

HDD: 300Gb segate barracuda 7200.8

Es egy 1366x768 re kepes LCD Samsung 81cm TV.


Nem az uj jatekok erdekelnek, nem akarok full grafon bf4 ezni es a tarsai.. WoW oznek rajta leginkabb. Tudom, hogy az fps gamekhez azert egy jobb monitor kell, ez csak 50mhz... De nekem tokeletes ez is.


Hardverapron vennek vga-t. Gtx 460 vagy hd 6850 kozott valasztanek, az 20k alatt van. Nekem erre van penzem, tudom nem mai darab egyik sem. Ebben az arkategoriaba velemenyem szerint ez a ketto a csucs, de ha rosszul tudom akkor javitsatok ki, esetleg ajanlhattok mast, de csak ebben az arkategoriaban.


Rengeteg tesztet olvastam, es azt mondjak, hogy a 6850 nagyobb felbontasra alkalmasabb, nekem a monitorom(tv) csak 1366x768 ba tud megjeleniteni ez az oldal szerint: www.edigital.hu/81_cm-es_(32)_LCD_televizio/

Samsung_LE32B350F1WXXH_LCD_televizio-

p47693.html . De amikor volt uzemkepes gepem akkor mintha en nagyobbra is tudtam tenni jatekon belul a felbontast, most akkor hogyan van ez? Sajnalom, de laikus vagyok.


Szoval visszaterve a vga-kra, a gtx 460 kissebb felbobtason jobb, sokkal mint a 6850, de full hd.ba full graffon azonosan teljesitenek.


Nekem a monitor miatt erdemesebb egy gtx et venni?


Koszonom a segitseget.



2014. jún. 7. 11:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem garantálhatom, hogy nem nyírja ki. Ha használod is és jónak tűnik, akkor is az első adandó alkalommal cserélném.

[link]

Ez "csak" 460W-s, de a 12V ágai külön-külön (max 204W vs max 180W) és egyben is erősebbek (max 408W vs max 350W) az nPower 500W-nál és egy megbízható márka az FSP!

2014. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!