Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy futnának ezen a laptopon...

Hogy futnának ezen a laptopon a mai játékok? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Heroes 6, call of duty új részei, batlefield 3-4, titanfall, hasonló játékokra gondolok.


2014. jún. 7. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
"4GB", "Free DOS"-sehogy sem. A második miatt első ízben, az első miatt egy sikeres Win7/8 telepítés után sem.
2014. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 halalfalo ***** válasza:

Egész jól elmennének rajta, de egy RAM bővítés szükséges lehet.


És nem éri meg laptopot venni játékra. :)

2014. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben az árkat. ban inkább ezt venném: [link]

[link]

2014. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a többit is, csak azért kell laptop, mert ide oda járkálok, ingázok az iskolám és az otthonom között, és mivel eléggé gémer fajta emberke vagyok, szükséges valami hasonló megoldás... :D
2014. jún. 7. 23:55
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Alienware, ha játszani akarsz. Apropó, buszon egérrel fogsz "gémelni"?
2014. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem buszon, hanem kollégiumban, vagy otthon.
2014. jún. 8. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
230e-ért most best buy az a gép, teljesítményben és minőségben is, ha játszani akarsz. Ne sokat gondolkodj szerintem..:D
2014. jún. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem én, hogy jó választás, de attól független, hogy megéri, nem vagyok biztos benne, hogy mondjuk egy crysys 3mat legalább high grafikán minimum 40 fps-el futtatna, mivel valami ilyesmit szeretnék, vagy legalább, hogy egy farcry 3mat vagy hasonlóakat lehessen vele high-on játszani. =) csak sajnos nem értek hozzá annyira mint egyesek.... =(
2014. jún. 8. 07:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Megjegyezném, hogy lassú a merevlemez. Egyébként az ára miatt nem is olyan rossz. Sajnálom, hogy nem asztali gépet veszel, de megértem.
2014. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem elég jó kis konfig, de egy ram bővítést még rászánnék
2014. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!