Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvegyem ezt a konfigot?

Megvegyem ezt a konfigot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy saját magam által összeválogatott mAtx konfigurációt. Általános felhasználásra menne, leginkább netezés, néha játék (cod mw széria, cs:go, race injection).


Fontos szempont a későbbi fejleszthetőség.


Alaplap: Asrock B85M Pro4

CPU: Pentium G3420 (később i5, kb 1-1,5év)

VGA: Gigabyte GTX750ti

Memória: KINGSTON 4GB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KHX1600C9D3B1/4G

HDD: TOSHIBA HDD 500GB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA050

Ház: Cooler Master N200

Táp: FSP 400 60APN 85

Monitor: Benq GL2450


ti mit változtatnátok ezen? Vagy ez így rendben van?(a 24" monitor mindenképpen kell, mert kb ez is éppen elég nagy lesz)



2014. jún. 8. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Inkább FX-et.
2014. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes, viszont ha nem mATX házat vennél beleférne a keretbe egy combosabb vga is:)Persze ha mATX kell akkor ez egy tökéletes kis gép, nem nagyon lehet belekötni!:D Max annyi h veheted a ramokat kit-ben 2x2Gb-ot.
2014. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# azért az fx más kategória..

egy használható lap min. 20k, és a legolcsóbb fx is vagy 20k


másrészt nagyon sokat fogyaszt, a gyári hűtő kb dísznek jó.

És ezt nem azért mondom, mert intel fan vagyok, most is egy FX-re épülő gép előtt ülük :)

2014. jún. 8. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az intel jobb választás lenne.
2014. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
FX előtt ülsz akkor minek neked inteles?
2014. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1(aki egyben ötöske): Minek neki, b+? Lehet, hogy mATX-re szerte váltani(vangy Intel), de lehet, hogy más valakinek akar összeállítani egy gépet. De ezt ponotsan ő tudja...
2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: *szeretne
2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az, hogy minek nekem inteles gép, az elsősorban az én dolgom.. :)

de, ha már ennyire kíváncsi vagy: Amikor az FX-es gépet összeállítottam, már akkor is mATX-et akartam, de ugye nem nagyon vannak ilyen lapok am3+-nál.

Másrészt Az Intel jobban bevált, ez az amd egy kis kitérő volt, de maradok az intelnél.

És mielőtt valaki jön, hogy ez a processzor visszalépés, igen tudom, de feleslegesnek látom, hogy i3-at vegyek, amikor legkésőbb 1 éven belül jön az i5, sőt már annyi se (most jöttem rá, hogy én már jövőre ballagok :DDD... telik az idő rendesen :D ) májusig meg kibírom a pentiummal is :)

Egyéb kérdés?

A többieknek köszönöm.

2014. jún. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!