Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Toshiba Satellite...

LOLoszto kérdése:

Van egy Toshiba Satellite c55-a 190 es laptopot eredeti Windows 8.1el miért lehet az hogy lassú a Wifi?

Figyelt kérdés
30mbs netem van és wifivel 6mbs-et sikerült eddig kipréselni belőle. Lécci segítsetek most újra rakom majd simán Win8ra de nem hiszem hogy segít kérlek segítsetek.

2014. jún. 10. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a router típusától és a wifi befogadó képesítőzöl is függ + falaktól és a távolság tol
2014. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a másik laptop 25/30 mbot símen veszi és a laptop pedig ott volt a router mellet :/
2014. jún. 10. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez relativ mekkora jelet kapsz? fut háttérbe torrent?
2014. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
semmi nem fut még csak az oprendszer van rajta maximum erősség bár elégsokat szenvedtem hegyáltalán kapjon jelet vagy 2 driver toshiba oldaláról arra tudok gondolni h a driver régi és csak ennyit tud közvetíteni?
2014. jún. 10. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
összes driver fent van ? java , flashplayer
2014. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 robie01 válasza:

Hello

Nekem ugyan ez a problémám . 30 megás net és 5 megat tudok kihozni belőle. A másik laptoppal jó, de ezzel nem. Ja és Toshiba md50-a-10w. 1 hetes és még vasárnap megvolt vele a 30 MB.

A modemet és a routert reseteltem, de nem segített. Kábellelel sem jön több :(

Win 7 van rajta.

Ha sikerül megoldani a problémát írj légyszi.

2014. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lastaeuom
2014. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy ideig úgy volt hogy miután elment aludni a gép és újra visszahoztam akkor nem volt wifi amíg nem restartoltam a gépet de most már sehogy sem csatlakozik :/
2014. jún. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!