Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem az Edigitalban...

Most vettem az Edigitalban egy hangfalat és nem működik, vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg érintkezési hiba lehet az oka. Tehát akkor ha visszaviszem akkor kicserélik?

2014. jún. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tuti.
2014. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
ha most vetted akkor még garis, ha nem cserélik ki vagy térítik meg akkor rácsesznek ha jelented őket... ha kötekednek nyugodtan említsd meg a fogyasztóvédelmet...
2014. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. jún. 10. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szép!
2014. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ők a a gari szempontjából nehéz eset.

És mivel semmi se kötelezi őket a cserére, nem is fogják cserélni.

Ha gond van akkor szervíz, ha a szervíz nem tudja javítani vagy nem gazdaságos,akkor újabb mérlegelés jön hogy lóvét vag cserét kapj. A gyakorlat az hogy azért igyekeznek megtákolni, még akkor is ha nem sikerül, visszakapod hibásan 2-3 alkalommal akár.

Ne így legyen a tiéddel, csak számíts rá hogy ez a gyakorlatuk.

Ha neten rendelted akkor 8 napon belül visszaadhatod, az ára jár vissza ilyenkor.

Az előzőek hiába ajánlották a fogyasztóvédelemmel ijesztgetést, semmi jogod sincs szinte.

Ha akarják hónapokig javítgatják, a gumiszabályokba belefér. Arra pedig vékkép nincs előírás hogy a pénzedd visszaadják ha hamar elromik a cucc.

2014. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!