Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes Fx re gépet építeni?...

Érdemes Fx re gépet építeni? Csak mert az fm2+ re elég gyenge procik vannak? érdemes várni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 05:38
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Az Intel cég is létezik ezen a világon, és egyáltalán nem gyenge procijaik vannak.
2014. jún. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érmesem AM3+ ra építeni, mert nem jönnek új processzorok.

FM2+ ra kérdéses, hogy milyenek jönnek. Most az AMD az AM1 re állt rá.

Én a helyedben egy S1150 es megoldást javasolnák ( INTEL). Sokkal jobban fejleszthető és jönnek rá az új és erősebb procik

2014. jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Az FM2(+) meg elsősorban alkalmi játékosokat céloz meg, te a kérdésedből úgy tűnik nem az vagy, én is Intelt javasolnám.


Előző:

Az AM1 végképp más szegmens, az integrált processzorokat váltja fel, kis fogyasztás, kis teljesítmény, otthoni szervernek, HTPC-nek, netezésre, szövegszerkesztésre való legfeljebb, az Inteles konkurense most a Bay Trail. Az AMD fő vonala most az FM2+.

2014. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló jól beszél.. utánaolvastam nemrég az am1-nek és az a minipc-k piacát célozza, na meg az alacsony fogyasztást.. így pedig az amd technológiai helyzetét ismerve nem tartható valószínűnek, hogy erős procik fognak ebből kisülni.


Az fm2+ ba még kitalálhatnak valamit, jelenleg azonban az abba a foglalatba legerősebb proci is gyengébb, mint egy fx6300.


Ha van pénzed, akkor intelt vegyél, ha nincs akkor fm2+ -ra és várd a csodát.

2014. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM. Megteheted, de ha van elég pénz a háznál akkor Intel 1150.
2014. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!