Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mióta megvettem az új monitoro...

Mukiki kérdése:

Mióta megvettem az új monitoromat (FullHD led monitor), azóta a játékok laggolnak. Azelött sohasem laggoltak (elég erős gépem van). Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 12:11
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a videókártyád nem elég erős hozzá, bár nem igazán értek a hardverhez.
2014. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eddig milyen felbontáson játszottál?
2014. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a játékokat nagyobb felbontáson futtasd, erősebb videokártya kell. Vagy veszel egy erősebbet, vagy játékok alatt használd ugyanazt a felbontást, mint régen. Csúnya lesz ugyan, de nem fog szaggatni.
2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit jelent az elég erős gépem? senki nem mentalista kérlek írd le hogy milyen géped van
2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
A #3 jól beszél, minél nagyobb a felbontás annál többet kell dolgzoni a VGA -nak és a procinak, az eredmény hogy az FPS szám visszaesik és laggolni fog. Szinte biztos, hogy az előző monitorodnak jóval kisebb volt a natív felbontása. A Full HD -hez meg komolyabb gép kell.
2014. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!