Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell tápot is vennem az új...

Iphone 4s kérdése:

Kell tápot is vennem az új videokártya beszerelése miatt? Többi lent: )

Figyelt kérdés

Szoval az lenne a helyzet, hogy vennék egy új videokártyát a gépbe és nem vagyok benne biztos, hogy a mostani táp kitudná szolgálni.Ebben kéne valaki hozzáértőnek segiteni:)

Konfigom:alaplap:ASUS P7P55-M

memoriak:4db 2gb Geil 1333Mhz

Proci:intel core i5 750 2,66gh(esetleges overclock kb 3,6ghzre)

Hdd:1db Samsung 1tb-os 5400rpm es 1db 7200rpm-es 500gigás.

SSD:OCZ agility 60gigás

Optikai:egy samsung dvd író olvasó

Es 1 gyaru venti (12centis)


A mostani tap egy chieftec ami 400w max terhelést bír .

A kiszemelt videokártya pedig egy ASUS R9 270X.

Elbírja a jelenlegi tápom vagy nem?

Ha nem, milyet kéne beletenni?



2014. jún. 11. 20:54
 1/3 Bruce_Wayne válasza:

elvileg bírnia kell,de mivel eléggé meg van pakolva a géped háttértárakkal is, én a helyedben beruháznék egy nagyobb teljesítményű tápra a stabil működés érdekében, ami mellesleg rakás védelemmel is el van látva, nehogy valami kósza túláram elragadja a nehezen összespórolt gép lelkét.

Nem igazán követem figyelemmel a mostani tápokat,de rengeteg tesztet találhatsz kereső segítségével ahol ötletet kaphatsz mit érdemes választani,de a drágább és márkásabb példányok szinte biztos hogy minden igényt kielégítenek.Szerintem ezen ne spórolj inkább.

2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Én nem kockáztatnék. Egy FSP Hexa+ 500W megteszi.
2014. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a gyors segítő választ!:) Egy kérdésem viszont még lenne, miben más az FSP Hexa 500w es FSP Hexa+ 500w ? Mert árban semmi eltérést nem találtam és különösebben nem vagyok valami nagy táp szakértő.Persze gondolom a '+' valamivel többet tud, csak azt nem mivel? Köszönöm mégegyszer a gyors válaszaitokat!:)
2014. jún. 11. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!