Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek a Nintendo ezt...

Szerintetek a Nintendo ezt megengedheti magának?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a nextgen asztali konzolok közül a Wii U rettenetesen gyenge eladási adatokat produkál, ennek ellenére már 2. éve nem tartanak élő show-t az E3-on, csak videobemutatót küldenek.

2014. jún. 13. 12:52
 1/3 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Igazad van,a Wii U rettenetesen gyenge eladásokat produkál,nem most adták a Mario Kart 8-at ami megsokszorozta az eladásokat....
2014. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én kettéválasztanám a kérdést. Megengedheti magának? Valószínűleg igen, különben nem tennék meg, hogy nem mennek el az E3-ra. Jó döntés volt? Szerintem egyértelműen nem!

Én 2 dologra gondolok: Vagy a világ legrosszabb marketingesei dolgoznak a Nintendonál, vagy már most temetik a wii u-t. Eladnak szép lassan belőle 20 milliót mint a Gamecube-ból, aztán jön egy újabb konzol.

Szóval a cég marketing teljesítménye nulla, emiatt sok nagy cég ment már tönkre, az ido eldönti, hogy végzetes hiba volt-e egymás után kétszer nem elmenni az E3-ra.

2014. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
Nagyonis elmentek az E3-ra. Gyakorlatilag három napig nyilvános beszélgetéseket tartottak, és rengeteg standjuk volt.
2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!