Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi adhat sercegő hangokat a...

Mi adhat sercegő hangokat a videokártyán? Kell e aggódnom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy érdekesen hangzik. Most raktam fel az új hűtőt és elindítottam egy játékot. A menünél már hallottam szóval kiléptem. A GPU hőmérséklet 58 °C volt. Eddig nem hallottam, valszeg azért mert a gyári hűtés hangja eléggé el nyomta még a gondolataimat is. + MSI Kombustorban indítottam egy "KMark (PhysX)-> P-Score"-t akkor is eléggé lehetett hallani.

VGA: HD6750 (semmi túl hajtás)

Hűtés: Arctic Accelero L2 Plus

+ egy-egy bordát raktam a video memóriákra is.


[Én a memóriákra tippelek]


2014. jún. 13. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A venti is serceghet? Jól illeszkedik minden? Újra is pasztáztad?
2014. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bedugtam csak a ventit, alig van valami hangja, az is a "szélzaj". Paszta volt rajta, a bordákhoz pedig adtak. Szerintem jol illeszkedik, "windowsban" nem ad olyan hangot.
2014. jún. 13. 14:47
 3/3 anonim válasza:

Helló, elég kevés rá az esély de képzeld nekem is ugyanilyen kártyám van (csak nekem az ASUS GDDR5 kivitel), ugyanilyen Arctic hűtéssel



Nekem is ugyanezt produkálja a kártya, csak valamivel hűvösebb körülmények közt



Egy kis update: egy éve tettem rá a hűtőt, maga a venti eléggé kiegyensúlyozatlan, de az igazi hangot a műanyag keret okozza, ha kicsit megmozdítod a venti keretét akkor egyből halkabb lesz egy kicsit

2014. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!