Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelel ez a gép a mai...

Megfelel ez a gép a mai játékoknak?

Figyelt kérdés

Üdv.


A napokban tervezek venni egy gépet. Főként munkára kell, de néha kikapcsolódás céljából játékokra is használnám. Nem értek hozzá, de gondolom játékokra is jó lenne. Elvégre ára az volt neki rendesen.


A vas:


COOLERMASTER COS-5000-KKN1 Cosmos SE - Ház

THERMALTAKE Toughpower Grand 1200W

ASROCK X79 Extreme9 - Alaplap

INTEL Core i7-3970X 3.50GHz 2011 OEM - CPU

COOLERMASTER Eisberg 240 - CPU Cooler

KINGSTON 64GB HyperX XMP Beast DDR3 2133MHz CL11 KIT KHX21C11T3FK8/64X - RAM

EVGA 12G-P4-3990-KR GTX TITAN Z 12GB GDDR5 PCIE - VGA 2 Db

INTEL 800GB SATA3 2.5" S3700 - SSD

ASUS BW-16D1HT- BR RW

NEC SpectraView Reference 301 - Monitor


Windows 8.1 - Op rendszer.


A kérdésem annyi volna, hogy lehet e ezen a munka állomáson játszani is? Vagy arra külön gépet vegyek inkább?



2014. jún. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Visz mindent! Milliomos vagy hogy ilyenekre telik? Vagy külföldi munka? :D Am brutál erős gép.
2014. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

64 GB RAMmal szervet üzemeltetsz vagy egyszerre renderelsz 5 videót (ahhoz meg a proci kevés)? Semmi értelme, a bővíthetőség okés, de egyből semmi értelme ennyinek.

Amúgy jól hangzik, csak pl. a 800 GB-os SSD értleme is annyi, hogy hülyének nézlek, aki nem tudja, mit kezdjen a pénzével. Egy sima 7200 RpM-es HDD is megteszi bármilyen fájlművelethez, ami nem RAMba való állandó betöltés(szervergépnek meg a 800 nem elég...)

2014. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez tuti fake.

Most ha jól belegondoltok, aki nem ért hozzá, az is látja, hogy ezen lehet játszani, mert kb mindenből a legdrágábbat válogatta össze. Biztos a ma kapható egyik legdrágább vga-n nem lehet játszani... csak tudnám mire jó ez..

2014. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első. Nem vagyok milliomos, a cég vette a gépet, én használom, és kiválasztom.


Kettes. Munkaállomás. Filmekhez készítek videó effektet, megrendelő többek között, BHS, Universal Studio, stb..


Hármas. Attól, hogy sok embernek nem telik rá, ( neked sem ) attól másnak még telhet. Nekem sem telik rá, nem én veszem, csak használom.


A válaszokat köszönöm szépen. Mentek a zöld kezek. Még neked is utolsó.

2014. jún. 13. 19:52
 5/5 A kérdező kommentje:

"Biztos a ma kapható egyik legdrágább vga-n nem lehet játszani..."


A kérdésem arra irányult, szabad e játékokkal kínozni ezt a szerény gépet. A kérdésem arra irányult, szabad e, vagy ne terheljem vele a gépet munka mellett.

2014. jún. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!