Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor mit csináljak?...

Ilyenkor mit csináljak? Folyton kikapcsol a gépem.

Figyelt kérdés
fél éve van meg a gépem és hibátlanúl működik. Ma nem egyszer lefagyott és kidobott a játékokból, blackscreen és resetelni kellet. Megnéztem miért, lehet valami vírus ami megeszi a ramom(régen volt ilyenem) [link] általában 80% fött van a gyakoriság, miért?

2014. jún. 14. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is volt pont ugyan ilyen egy windows újra telepítés megoldota a problémát.
2014. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom, remélem menni fog
2014. jún. 14. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a "gyakoriság" csak egy példája annak, hogy miért nem használunk magyar nyelvű szoftvert... Szarul van fordítva.


Az az érték azt jelenti, hogy a processzorod abban a pillanatban a maximális frekvenciájának hány százalékán "ketyeg". Tudod, a modern processzorok többféle energiatakarékossági sémával rendelkeznek, és ha nincsenek erős terhelés alatt, akkor lentebb veszik az órajelet.


Az a 9% CPU használat már elég ahhoz, hogy kilibbentse az energiatakarékos módból, tehát a jelzett 83%-os érték normális. Még a 100% is normális lenne.


Ide nem illő megjegyzés: Mi a f****nak futtatsz egyszerre (legalább) két vírusirtót? Ne csodálkozz, ha utána baj van a géppel...

2014. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 levedi1999 válasza:
Nálam pl. túlmelegedett a proci, mert a procihűtő talpai hibásak voltak..
2014. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3asnak. Letöröltem az esetet de ottmaradt. Nem találja sehol se a gépem és leszedtem az Avastot.
2014. jún. 15. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!