Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati radeon HD5670 es videokárt...

Ati radeon HD5670 es videokártyám van és inteles alaplapom és processzor, win7 et használok de most csak a amd driver vanna gépemen amit alapbólis kaptam, ugytudom a catalystnak van ojan drivere ami intelre jo, honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt kicsit fogalmazd meg másképp mert nem teljesen világos, hogy mit akarsz.

Főleg, mert az intelhez intel driver kell nem amd.

2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:

Nincsen. Catalyst csak az AMD GPU-kra van.



ATI még gyártott chipsesetet Intelhez, 2006-ig, és még a AMD fúzió után is egy darabig.

2014. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs köze a processzornak ahhoz hogy inteles proci mellet amd kártya vagy pl amd proci mellet geforce kártya van.. az az amit te gondolsz az baromság .. az amd catalyst az maga a videó kártyának a vezérlő programja amiben tudsz beállítani dolgokat ha szükséges .. szval intel proci nem befolyásolja a telepítését .. egyszerűen felmész az amd.com oldalra ott megkeresed a vga-d de igazából a legújabbat is felrakhatod.. mert csak az van fent ha jól tudom..
2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam ha már AMD kárnyám van akkor az AMD alap lapal és processzoral müködik jol , de nekem mivel intel processzorom van egy Q6600 as és egy Astrock G41M-VS3 R2.0 alaplap ami inteles és ugye a kártyám a HD5670 es és amit hozzá kaptam még drivert az AMD és egy ismerösöm monta van külön intel hez valo katalis is és nekem aztkéne feltelepitsem , sokszor kék halláltis kapa gépem lehet emiatt mivel az inteles konfigimhoz az AMD szotfvert használom de igazábol nem tudom de amit még legutobb kiadtag inteles catalystot azt honnan tudnám letölteni és az jo lenne a HD5670 es kártyához?
2014. jún. 16. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Értsd már meg hogy nincs olyan, hogy inteles catalyst!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kékhalált egészen más okból kifolyólag kapod. Lehet hardverhiba, driverhiba, de még szoftverhiba is előidézhet ilyet extreme esetekben. Ehhez kevés az infó.

Az amd oldaláról szedd le a legfrissebb drivert!

2014. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van amit mond az utolsó, mielőtt ilyen kijelentéseket teszel olvas -tanulj egy kis hardver ismeretet ne az olyan butákra-hülyékre hallgas mint a haverod mert valószínűleg ő is annyira ért hozzá mint te csak a professzort akarta játszani hogy ő már pedig tudja.. nem nem tudja lehet a windwosodat újra kellene rakni- lehet egy nem megfelelően működő hardvered van ami haldoklik lehet kaptál egy vírust lehet a vga driver nem passzol a videó kártyádhoz sok minden lehet !
2014. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!