Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek?...

Milyen videokártyát vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan 30e (max 35e) szánnék rá. Csak Gigabyte terméket adjatok légszi!


Gépem:

Intel Quadcore Q6600 (proci)

Gigabyte P35-DS3L (alaplap)

4Gb ram

Nvidia Geforce 210 (Vidikari jelenleg)


Én elsősorban ezekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]


Ebben azt nem értem, hogy utolsó 2nek 2gb ddr5 ramja van míg az elsőnek csak 1gb és az drágább.[ezért is kérem a segítséget]


Jah és ha lehet olyat adjatok amint a "gagyi monitornak" is van kimenet (kék színű) Monitor vásárlását későbbre teszem. [D-subbos is jöhet de csak akkor ha tényleg jobb mint mondjuk egy másik amin van a kék-sub is]


Válaszokat előre is köszi!



2014. jún. 16. 23:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Azért drágább az első mert az nem sima gtx 650 hanem gtx 650 Ti ami erősebb nála. Ilyen kategóriájú kártyáknál fölösleges 2GB ram, nem lesz tőle jobb. És egyébként egyiket sem ajánlom, AMD r7 260X jobb mindháromnál.


[link]

[link]


Én az Asust javaslom, nem a Gigabyte-ot.

2014. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 soccerway ***** válasza:
260x-et néztem ki én is, de kicsit utánaolvasva akkor már nvidia gtx 750ti, már csak a kisebb fogyasztás miatt is.
2014. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment a zöld!

1# azért gigabyte és nem asus mert gigabyte alaplapom van.

2# "nvidia gtx 750ti" 43ezer ( [link]


Akkor ha valaki nem mond mást vagy nem bizonytalanít el Gigabyte R7 260X lesz.

Max amig nem lesz hd monitor addig veszek egy átalakítót vagy Tv-n nézem

2014. jún. 17. 00:42
 4/21 Stark2000 ***** válasza:
Rosszul nem jársz egyikkel sem. És attól mert Gigabyte alaplapod van attól még a PowerColor / Sapphire / MSI / Gainward stb... kártyák is bele mennek. Attól függ hogy milyen csatlakozója van az alaplapnak a vga-kat illetően.
2014. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 soccerway ***** válasza:

[link]


36000

2014. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában a GTX 750TI a legjobb. Abból is természetesen az OC. Azok gyakorlatilag valamivel masszívabbak, és kicsit gyorsabbak. Nem melegszik túl, ez tapasztalat.

[link]

Ez kell neked. Bár a Bluechip-ben már nem nagyon bízok meg.

2014. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Asus R7 260X

Ki nem szarja hogy Giga alaplapod van, ha egyszer az Asus/MSI kártyák hűtése sokkal jobb, mint a Gigabyte-é...

2014. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azért írtam le milyen alaplapom van mert nem vagyok ebben a témában szakértő sajnos szal nem tudom hogy belemegy-e itthon a hozzáértő azt mondta hogy csak gigabyte mert akkor "nem akad össze"

De amúgy is jó nekem a gigabyte... fölös más...


[link]

E szerint csak jobb a 260x mint a 750ti o.O

Csak az zavar hogy eddig Nvidiát használtam Radeon mennyivel "jobb/rosszabb"?


És újra elmondom MAX 35e szánok rá szal légyszi ne adjatok nekem 40ezres kártyákat T_T

2014. jún. 17. 09:34
 9/21 Stark2000 ***** válasza:

Akkor az hülyeséget mondott, mert ilyen nincs hogy nem megy össze a Gigabyte lap az ASUS kártyával..

GPU Boss-ba ne bízz, nézz normális teszteket. Pl ezt: [link]

Ezek valós értékek, és anandtech-en az SSD-től kezdve a Notbookok-ig mindenről van teszt. És amúgy lehet látni hogy a 2 kártya között alig van különbség, és bár néhol a GTX750TI jobban teljesít (néhol rosszabbul), szerintem az R7 260X jobb választás lenne. Alig gyengébb, de majdnem 8e forinttal olcsóbb. De amúgy tényleg teljesen mindegy, mert ahogy láthatod a tesztben BF4-et is néztek High-on, és mindegyik videokártya 40fps-t tudott.

2014. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Stark2000 ***** válasza:

Ja meg még annyit hogy az AMD kártyái jobb ár/értékkel rendelkeznek általában.

Lásd: GTX660 majdnem azonos áron van a mostani R9 270X-el, ami erősebb és fejlettebb. Vagy vegyük csak a GTX780TI-t és az R9 290X-et, ugyan azt tudja mindegyik, csak az AMD kicsit olcsóbban adja ugyan azt a teljesítményt...

2014. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!