Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videókártyáról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ennek van a legmagasabb órajele, és a hütése is jó, vagy vegyem az asus változatot? és ha igen, kérlek mond meg hogy miért, mert különben nem tudom, hogy miért azt vegyem és marad ugyan az a bionytalanság


2014. jún. 17. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sapphiret vegyel ugyanolyan jo de olcsobb ennyi a kulonbseg
2014. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

nem találtam a 290-est, de lényegében ugyan az, csak erősebb:D


Már csak az értékeléseket is meg kell nézni:D itt egyértelmüen sapphire, stílusban is, órajelben, és hütésben is

2014. jún. 17. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ezt hányszor kérdezed meg? Elmondtuk hogy nagyon jó.
2014. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ennyit írtok nagyon jó, ezzel mit kezdjek? akárki mondhatja hogy nagyon jó.... csak annyit kértem, hogy valamivel gyözzetek meg...... mert erre hogy nagyon jó nem fogok vásárláskor alapozni.....
2014. jún. 17. 10:44
 5/7 A kérdező kommentje:
első ment a pacsi
2014. jún. 17. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az neked nem elég, hogy ez a csoda, 110k-ért többet tud, mint a 130k-tól kezdődő GTX780, és majdnem olyan erős, mint a 140k-tól kezdődő R9 290X?
2014. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég... csak akkor ezt ha leírtad volna 10 kérdéssel ezelött nem nyitogattam volna újat:D mert a "nagyon jó" val nem tudok mit kezdeni! ésköszi a választ
2014. jún. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!