Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a két videó...

Mi a különbség a két videó kártya között? Melyik az erősebb? (ha csak minimálissal jobb az egyik az is érdekelne). Asus 9800gt 1gb ddr3 vagy MSI nvidia GEFORCE 9800GT?

Figyelt kérdés
Most akarok egy használt videó kártyát venni gyorsan és ez a kettő között vacillálok árban ugyanott vannak 8-9ezer Ft között.

#videokártya #9800GT #MSI nvidia GEFORCE 9800GT #melyik az erősebb?
2014. jún. 18. 00:40
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:

Az MSI ből ezen a néven 3féle hűtéssel is dob lehetőséget és azt sem írtad meg hogy ugyan úgy 1Gb -s e, az Asus nak gyárilag 50MHz el magasabb az órajele tehát valószínű hogy 1-2% al erősebb a másik kártyánál alapórajelen.


Ugyan ezér a pénzér ennél erősebb kártyát is kapsz:

[link]

2014. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ThodEE GoD ***** válasza:

Ez igaz már 10k de még erősebb és teljesen hibátlan:

[link]

2014. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Igen 1Gb-os mind a két kártya.

Ezek a kártyák amiket linkeltetek nagy jók lennének csak helyileg nem jók.

Pécsen vagy Tolna megyében vagy pécs környékén lenne jó.

így akkor nem lenne posta költség és ami fontosabb tudom tesztelni a kártyát és ha nem jó vissza vihetem az illetőnek.

2014. jún. 18. 10:11
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg azt még megmondanátok hogy ez a kártya mennyivel jobb mint amiket én vagy ti linkeltetek?

Legalább a dupláját tudja?

mert akkor ezt az árat még kifizetném és Pécsen is van a kártya.

[link]

2014. jún. 18. 10:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha tudnátok a felsorolt környékekről linkelni videó kártyákat melyik szerintetek megéri annak nagyon hasznos lenne nekem.
2014. jún. 18. 11:01
 6/8 ThodEE GoD ***** válasza:
A 4890 hez képest kb 10% al erősebb de sokkal újabb, ha van rá keret akkor nem rossz döntés;)
2014. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen meg vettem most fogom tesztelni! :)
2014. jún. 19. 18:17
 8/8 ThodEE GoD ***** válasza:
Sok sikert :)
2014. jún. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!