Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet hogyan tudom...

Ezt a gépet hogyan tudom "tuningolni" hogy viszonylag sok játékot vigyen? A videó kártya sajnos integrált szóval az is kéne

Figyelt kérdés

Elég közepes vagy alacsony grafikával is. Itt a nyár és szeretnék játszani.

Erről a gépről lenne szó:

[link]



2014. jún. 18. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én alaplapcserével kezdeném, ja, nem is, még a gépház sem megfelelő játszáshoz.
2014. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani gépházat és alaplapot?
2014. jún. 18. 12:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak... vegyél videokártyát, de árat miért nem mondasz? Így nem tudunk mit mondani. Vehetnél még RAM-ot is, de a DDR2-es nagyon drága, nem tudom h egyáltalán megérné-e.
2014. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ár mondjuk 20e ft környékén. És mondjuk tegyük fel hogy új gépet raknánk össze és ebből ami felhasználható azt nem vennék akkor hogy jönne ki?
2014. jún. 18. 12:20
 5/14 anonim ***** válasza:
#Kérdező: azt hittem, az általam leírtakból (#1) világosan kiderül, hogy ezt a gépet hiába tuningolod, az egészet le kell cserélni, ~100-130e-ből már lesz olyan, ami viszi a mai játékok mediumát.
2014. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ezt a gépet nem érné meg fejleszteni szerintem... jobban járnál egy új gép vásárlásával (első körben elég lenne egy erősebb APU-val szerintem) azzal elfutnának az alacsony grafikán. azt pedig a jövőben már megéri fejleszteni
2014. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, nem, egy tízest spórolunk a merevlemezen.
2014. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék túl sokat elkölteni, de mondjuk 80e ft-ból össze tudnátok nekem rakni egy olyan gépet amin lehet játszani, nem muszáj mindent vinnie de legalább majd tovább lehessen később tuningolni?
2014. jún. 18. 12:24
 9/14 anonim ***** válasza:
ebből kb (talán!) a ház lenne menthető, de azt sem éri meg (mert 1: ez még használható lenne mondjuk netezésre, kár darabokra szedni; 2: ha jól látom elég szokatlan a szellőzése szóval 0-ról jobban ki lehetne alakítani)
2014. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor légyszi valaki összerakna 80e ft-ból egy olyan gépet ami később majd tovább tuningolható?
2014. jún. 18. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!