Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon r7 M255 (Kaveri)?...

Radeon r7 M255 (Kaveri)? Semmit nem találok róla. Mennyit bír? 150ezerig mennék el laptop ügyben, találtam is egy jót, ezzel a VGA-val.

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az asztali R7-240-es alatt van egy picivel. Szóval nem egy erőmű,de 2-3 éves,vagy régebbi játékokhoz bőven elég.
2014. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként ha gondoljátok linkelhettek is, mert még csak a keresés fázisában vagyok.

2014. jún. 18. 16:28
 3/4 anonim válasza:

Hát nem tudom, én nem feltétlenül ajánlanám, ha játékhoz veszed a notit, gondolom az AMD FX 7500-as processzorral találtad (én is azzal találtam, én is jelenleg keresgélek), ami órajelben veri az inteleket, 4 magos, azonban így is elmarad kicsit az i7-es széria U (energiatakarékos) kétmagos sorozattol, viszont az i3, i5-tel felszerelteknél jóval erősebb (i3, i5 fér még bele talán a 150be), azonban a radeon videokártyák jóval gyengébbek mint az nvidia által gyártottak, én inkább egy i5 és geforce m840 kombót ajánlanék, de azok sajnos igencsak 150 ezer felett vannak.


megbízható teszt nélkül nem akarok ítélkezni, de talán ha M265-s lenne akkor talán ajánlanám, bár azt hiszem az sem erősebb mint a 840es nvidia, de ha tévedek javítsatok ki, én csak egyik ismerősöm tudását és a saját utánajárásaimat adom át.

2014. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hello! Végül egy ASUS x75v lett :)

intel i5

geforce 740m

4gb ram

750gb hdd

2015. jan. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!