Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fut végig al élményi...

Miért nem fut végig al élményindex win7 x64 en?

Figyelt kérdés

most vettem egy AMD radeon HD 5450 1GD3-at betettem a gépbe CD-ről telepítettem a drivert restartoltam a gépet futtatom az élményindexet és leáll a videókártya tesztelésénél ez miért van?

Elindítottam CS:GO játékot és fps laggok vártak.

Előző videókártyám joban teljesített egy Gigabyte gf 210 es ami egy 512 Mbos ddr3 as volt.

a gépem : AMD AthlonX2 64 2.4 GHz 4 GB ram 120Gb HDD 180W táp.



2014. jún. 18. 17:45
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem pucoltad le rendesen a régi drivert.
2014. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a fránya Táp elég kicsinek látszik legalább még Codegen is?
2014. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cianidetil ***** válasza:

Telepítsd az összes frissítést.Szokott azért is ilyet csinálni,ha a media playert még nem indítottad.és konfiguráltad.(nem tudom miért).telepítsd a legfrisseb .NET keretrendszert.ezt is szokta kérni friss telepítés után.mondjuk innen:

[link]

2014. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dell táp , de visszatettem a régi kártyát mert közben rájötem h kevés a energia/feszültség elég lassan kapcsoltbe gondolom sokszor ujraindult egymasutan.
2014. jún. 19. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!