Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel DualCore G3220 3. 0GHz...

Intel DualCore G3220 3. 0GHz Socket 1150-es processzorhoz milyen hűtőventilátort rakjak, ami halk vagy hogyan tudom lehalkítani a gyárit?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen procim egy olcsó Asrock alaplapban, de zavar a gyári ventilátor hangja, BIOS-ból pedig nem tudom halkabbra venni, nem is mutatja a sebességet (N/A)

Le tudom valahogy halkítani?

Vagy tudtok ajánlani valamilyen olcsó halk ventit?

Nem akarom tuningolni, nincs extra igény, egyszerű otthoni netezős, zenehallgatós gép, tehát nem extra tuning ventire van szükségem.



2014. jún. 19. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Cooler Master Hyper TX3 EVO
2014. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pedig gyárilag 4 pines hűtő jár hozzá

jó helyre dugtad az alaplapon (cpu_fan)?

2014. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, meg kellene nézni, hogy jó helyre van-e kötve, mert úgy néz ki, hogy nincs vezérlés, szóval maximumon pörög folyamatosan.


BIOS-ba állíts be egy cél hőfokot, mondjuk 45°C. Elvileg ezeknek a CPU-knak nincs olyan extrém hűtési igénye, terhelés mellett sem kellene nagyon hangosnak lennie még a gyári ventilátornak sem.

2014. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!