Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha két videókártyát egymás...

Ha két videókártyát egymás mellé rakok a gépbe akkor több videó memória lesz?

Figyelt kérdés
Van egy ATI Radeon 9600-am a gépbe(tudom nagyon régi) és ez mellé szeretnék rakni egy ATI Radeon 9200-at. Így több lesz a memória?

2014. jún. 19. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem :D
2014. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem:D állandóan le fog fagyni a géped!


még nagyon régen amikor megkaptam az első számítógépemet akkor integrált videókártya volt benne. nagyon gyenge volt és vettem egy erősebb videókártyát és beraktam a gépbe, a gép állandóan lefagyott és mondták h azért mert 2 videókártya volt benne.

2014. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a RAM hanem a videó memoria ?
2014. jún. 19. 12:42
 4/5 Tengor ***** válasza:

#2, amit írsz a butaság. Integrált + dedikált kártyának mennie kell együtt.

Ha beteszel még egy kártyát akkor a memória és a teljesítmény nem adódik össze. Az oprendszer az elsődleges kártyát használja számolásra, a másikat maximum további megjelenítők kezelésére lehet használni.

2014. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cross fire-nak hívják, de szerintem ilyen régi vga-k nál nincs is, a kérdésre válaszolva, nem duplázódik meg a vram mérete ha cf-be kötsz 2 amd-t.
2014. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!