Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik headset-et válasszam?...

Dontcry7 kérdése:

Melyik headset-et válasszam? Creative Tactic3D Alpha vagy Plantronics GAMECOM 780? Melyik a jobb, melyiknek jobb az ár/érték aránya, melyik kényelmesebb?

Figyelt kérdés
Creative Tactic3D Alpha, Plantronics GAMECOM 780, headset, gamer headset, fejhallgató, 2.1, 5.1, 7.1, gamer, gaming, dolby

2014. jún. 19. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Plantronics GAMECOM 780 at vedd meg vagy van ennek a fajtának egy olcsóbb változata ami szintén ugyan így néz ki Plantronics GAMECOM 788 ez is nagyon jó, a 780 as egy közép felső kategóriás headset, a top 10 be tartozik a piacon kapható headsettek között, ez a márka garancia a NASA is ezeket márkákat használta komunikációra, néz utána nem hazudok [link] nekem is ez a márkájú teljesít szolgálatot és nagyon jól teszi ezt nekem ez van de a 780 amit írtál egy nagyon jó választás nem fogsz csalódni sem a márkában ez biztos az egyik legjobb márka a világon ha headsetekről van szó nekem ez van [link] ez sokkal drágább mint amiről most szó van de a kérdésedre a válaszom ha azt veszed meg nem fogod megbánni és mindig ezt a márkát fogod választani
2014. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként a GameCom780 vagy 788 nem egyszintű a Creative Tactic3D vel a GameCom egy profin összerakott Headset,tartós időt álló anyagból és nagyon jó a mikrofonja a hangzásról már nem is beszélve, a kábele is nagyon tartós bár csak 2 m hosszú, szóval nincs egy szinten a Creative Tactic3D vel ebből 2 db ot veszel a GameCom 780 az most 27000 FT + szállítási díj a 788 az 21000 FT + szállítási díj bár nem tudom mitől drágább 6000 FT al itt magyar országon a 780 a 788 tól mert a gyártó oldalán mindkettő 79.99 $ haveromnak 780 asa van nekem 788 kipróbáltuk mindkettőt ugyan az hangzásban minőségben mindenben a 788 az újabb és kicsit jobban is néz ki ráadásul a driver is hozzá ugyan az leszedtem agyártó oldaláról a drivert a 7.1 es tér hangzás miatt és haverom gépén is ugyan ez van telepítve szerintem ugyan az a kettő kinézetben van egy pici eltérés azis színezésben de ennyi.
2014. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!