Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógép házat...

Milyen számítógép házat vegyek 25-30 ezerért?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy Coolemaster elite knight kwn350 házam és nagyon kicsi,alig férek el benne.ezért gondoltam egy ilyen beruházásra...Fontos lenne,hogy elférjen benne egy Gigabyte Radeon R9280X(285mm hosszú) videókari és egy Coolermaster Hyper 612S procihűtő(163mm magas) is.

2014. jún. 19. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ebben bőven elfér, és több színösszeállításban is kapható. Fekete/piros,fekete/zöld

2014. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én ebben a kategóriában a következőket néztem ki magamnak szerintem nagyon jók, 2 álló és hangszigetelt (a kettő ugyanaz, csak az egyik ablakos, ezek 3 színben kaphatók), a másik meg egy fekvő ház:

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a Zalman Z11 Plus simán tudja azt amit a 25k-s házak, fölösleges nála drágábbat venni.

2014. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!