Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopba elég az integrált...

Laptopba elég az integrált videokártya?

Figyelt kérdés

a mostani laptopomba van egy nvidia geforce g210M ami nekem elég is, ettől jobb vagy rosszabb egy intel hd grapics 4000?

valamint igaz hogy az integrált videokártyával felszerelt laptopoknak hosszabb az élettartamuk és nem melegednek annyira? meg amúgy is csak netezésre meg filmnézésre használnám meg max egy kis NFS Hot Pursuit-re ami a mostani gépemen elég szépen megy

valamint az asus laptopok jók?



2014. jún. 20. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meggyújtják...
2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nagy igenyeid eleg lehet az integralt. A 4000-es mar eleg okes. Asus laptopok eleg felkapottak, szerintem ugyanolyan jok/rosszak mint a tobbi.
2014. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
Asus-ból csak a drágábbak jók.
2014. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Asus mellett a Dell-t tudom ajánlani, ha valami gondod lenne vele, ők biztos segítenének.
2014. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez milyen? [link]
2014. jún. 20. 18:20
 6/6 BM-Striker ***** válasza:
Horpadó billentyűzet, gyenge-közepes kijelző, középszerű processzor és VGA, átlagos akkuidő.
2014. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!