Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Lenovo G 500-as...

Pinocchio23 kérdése:

Van egy Lenovo G 500-as gépem. Frissítve lett a bios, és felcserélte az FN és a F gombokat! Gyárilag a hangerő, világítás, és egyebek az elsődlegesek. De frissítés után az F1, F2. lett az elsődleges. Hogyan tudom vissza cserélni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 20:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Uuu komolyan? Én meg pontosan erre vàgytam volna....hogy is mint is érted ezt el?
2014. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, a biosban van egy hotkey mod. Azt lehet állítani, és akkor az F billentyűk lesznek az elsődlegesek.
2014. jún. 22. 16:18
 3/11 anonim válasza:
oh thx =)
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
eddig nem találtam semmit :\ csak frissítés után állítható ez?
2014. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Milyen géped van?

Alapból én sem láttam sose. Se frissítés elött, se utána. De mivel a frissítés után felcserélte a gombokat, így bosszantott és keresgéltem. Ha van akkor a configuration fül alatt van a legutolsó. Ha enable-ra van állítva akkor a hotkey billentyük az elsődlegesek. ha disable, akkor a F billentyűk. De mivel nekem nem volt látható, így a boot fülön van olyan hogy gyári beállítások betöltése (load default settings). Ezt állítottam enable-ra. És utána minden vissza ált gyárira, de a bios frissítés maradt az új. Érdemes előtte kijegyzetelni mi mire van állítva, mert minden vissza áll így nem biztos hogy az újraindítás után elindul, mert nekem is UFEI re állította vissza, és nem indult el.

2014. jún. 22. 21:03
 6/11 anonim válasza:
Lenovo G500 jelenleg még frissìtetlen biossal
2014. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos? Sikerült?
2014. jún. 25. 16:23
 8/11 anonim válasza:
sajna nem
2014. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neked, ha beteszel kikapcsolt állapotban egy pendrive-t, elindul a gép? Vagy be tudsz lépni a biosba? Vagy mondjuk akár be is tudsz boot-olni rola? Mert nekem nem csinálja meg, lefagy még a boot elött.
2014. jún. 26. 15:18
 10/11 anonim válasza:
igen elindul...s tudok bootolni pendrive-ról..a mostani rendszert is úgy raktam fel...ááár 2 particióra osztotta a winyóm...sajnos csak az egyiket nem engedte formázni csak ha eltüntettem a particiót és újra particioáltam... csak ezut ment a formázás...érdekes. :\
2014. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!