Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban hogyan oldják meg a...

Laptopban hogyan oldják meg a hűtést?

Figyelt kérdés
Máshogy mondva, egy normál gépben miért kellenek marhanagy ventillátorok, míg egy laptopban nem?
2008. júl. 31. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő. És hát teljesítménybeli különbségek vannak. Pl ha én laptopon kiírok egy pár cd-t egyszerre, egyből lefagy utána vagy közben, mert annyira felmelegszik az egész. Ez még nem esett meg velem a másik gépemnél. Meg nem is egész napos használatra vannak ezek kitalálva, bárki bármit is mond. Na meg a lényege, hogy hordozható, és muszáj bele mindenből kisebb, hogy táskába elférjen és el lehessen bírni.
2008. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én másfél éve használom a laptopomat gyakorlatilag minden nap majdnem egész nap, és semmi baja. A hűtést ugyanúgy ventillátorokkal, hűtőbordákkal oldják meg. Az egyetlen amire figyelni kell, hogy ne puhára tegyük, mert akkor eltakarja a hűtőnyílást.
2008. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!