Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorom túlmelegszik,...

A processzorom túlmelegszik, ha játszani, hd filmet nézni, vagy letölteni próbálok valamit. Portalanítottam, újrapasztáztattam, ellenőriztettem a teljes hűtőrendszert. Processzorcsere megoldja, vagy az alaplappal is lehet probléma?

Figyelt kérdés

Toshiba sattelite c660-1cl

Processzor: Intel(R) Pentium(R) CPU P6200 @ 2.13GHz

2gb ram

Ati radeon mobility hd 5470

win. 7 64bit



2014. jún. 21. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
portalanías, pasztázás, és csodálkozás
2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...sajnálaTOSHIBA...
2014. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszadó: Megvolt.

2. válaszadó: az adott processzort és alaplapot más gyártó is használja, könnyen porosodik ez igaz, de most nem ez a probléma...

2014. jún. 22. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a jelenség? Kikapcsol a gép vagy te nézed, hogy júj, már megint 80 fokos? Hány fokos szokott lenni? Ha kikapcsol a gép, akkor alultervezték a hűtést. Sosem szoktam ajánlani, de ilyenkor vágj be a gép alá egy hűtőpadot.
2014. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van hűtőpad, de nem segít. A processzor üzemi hőmérséklete 50-60 fok körül kellene legyen, de felmegy 90-re, ahol egy kattanás után kikapcsol. Ez automatikus, 120 foknál tönkremenne a processzor. A gép több mint 2 évig tökéletesen ment, és terhelés alatt a melegedés túl drasztikus, nem normális. Szoftveres baja nem lehet, a hűtés tökéletesen működik, a processzor valamiért sokkal több hőt termel. A kérdés marad, h csak a processzor lehet a ludas, vagy az alaplap hibája is lehet?
2014. jún. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!