Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield 3 multi 3 napja...

Battlefield 3 multi 3 napja akadozik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régóta BF3 multizok,és eddig semmilyen problémám nem volt vele.3 napja viszont folyamatosan akadozik.10-15 másodpercenként megakad egy kicsit majd abbahagyja,de újabb 15 másodperc múlva ismét megakad.Már lefuttattam egy vírusírtót hátha vírusos a bf,találtam is 5 vírust a gépen karanténba helyeztem a gyanús fájlokat,de a multi ugyanúgy akadozik tovább.



2014. jún. 22. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt új patch a játékhoz amivel egy kicsit elcseszhették az optimalizációt, akkor arra gyanakodnék, hogy nem bírja a géped a nyári hőséget.
2014. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A június eleji hőséget bírta,ezt meg nem?A gépem konfigja alapján meg simán kéne futnia a játéknak. =/
2014. jún. 22. 12:21
 3/4 anonim válasza:

A problémát Origin legfrissebb verziója okozza.

Megoldás: Origon ---> Alkalmazásbeállítások ----> Origin játékpanel ---> Origin játékpanel bekapcsolásánál pipa ki!

2014. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen beállítással nem lehet megoldani a laggolást!


Majd reméljük jó gyorsan javítják a problémát...

2014. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!