Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a notebook-ról?

Vélemények erről a notebook-ról?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért ezt találtam a legjobbnak.

[link]

1-2 játékra kellene (NFS), Office 2010-et tennék rá, valamint Opera internetet tennék rá.



2014. jún. 22. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Win 8-ra Opera böngészőt lehet tenni vhogy?
2014. jún. 22. 12:45
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most mit kezdjek ezzel a linkkel?

Csak 4 GB RAM van benne.

Csak olyanok írjanak akik tudnak a kérdésemre válaszolni.

Volt már ASUS laptopom, egy rakás szar.

2014. jún. 22. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem csípem a laptop-okat, mert közel nem tudnak annyit, mint a desktop-ok és még sokkal-sokkal drágábbak is, meg többnyire fejleszthetetlenek. Laptop-okban 5400rpm-es hdd-k vannak, amik eléggé lassúak, 7200rpm már kéne, játékhoz meg főleg.


No de! Ettől függetlenül nem egy rossz összeállítás ez a laptop. Szerintem megéri az árát.

2014. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz.
2014. jún. 23. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt ne mondd, hogy RAM alapján veszel laptopot!


A link csak kiragadott példa, hogy lehet jobb márkát találni ugyanannyi körül jobb GPU-val, jobb CPU-val. Egy 4GB RAM modul kb 10 rongy, és ráérsz akkor megvenni, amikor megunod, hogy a GTA4 már be-behorpad.

2014. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!