Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon egy n210 videókártya a...

Vajon egy n210 videókártya a nagyobb teljesítményű, vagy z amd a55 integrált?

Figyelt kérdés

Ugyebár a leggyengébb újan is kaphatók közé tatozik az n210...

Az amd legújabbjainak egyike az a55ös chipset grafikus chipje vajon nagyobb teljesítményt ad le?(mivel újabb)

Ezen az alaplapon van: fm2-a55m-e33


2014. jún. 22. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen processzort teszel bele. Nem az alaplapban, hanem az erre az alaplapra illó processzorokban van integrált videókari :)


A leggyengébb APU amit bele lehet tenni az az A4-3300, melyben HD6410D videókártya van. Már ez is erősebb mint egy 210-es, azonban messze elmarad egy A10-7850K beépített videókártyájának teljesítményétől :)

2014. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kinézett alaplapba csak FM2 tokozású APU és CPU egységek rakhatók(integrált GPU csak az APU egységeknél érhető el). Ez a támogatási lista:

[link]

Viszont ma már érdemes FM2+ támogatású alaplapot venni (ebe mehet FM2 és FM2+ tokozású központi egység is). Itt összeírtam az elterjedtebb asztali APU egységeket, így látható, hogy modellenként milyen IGP van bennük:

[link]

APU mellé fontos a dual chanel memóra felállás, hogy az IGP jobban pörögjön (a magas órajel sem hátrány).

2014. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez már van nekem, mármint az alaplap és benne van egy amd athlon x4 750k, amiben nem tudom van-e beépített gpu...
2014. jún. 22. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne.
2014. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor hogy is van? Az a55ös integrált videó akkor alap fokon megy, nem? És akkor nem erősebb egy n210esnél?

Ja, azt el is felejtettem, hogy egy black edition procim van.

2014. jún. 22. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A 750K egy sima CPU azaz nincs benne integrált GPU (le van tiltva), így az alaplapi kimeneteken nem megy jel a kijelzőhöz. Az integrált grafikát tartalmazó APU egységek nem Athlon, hanem A szériához tartoznak (A4, A6, A8 vagy A10). Ha van egy 750K procid, akkor jobban jársz, haveszel mellé egy R7 260X videokártyát....sokkal-sokkal erősebb, mint az n210 és illene a procidhoz is!
2014. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!