Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Winyóm tele van szektorhibáv...

A Winyóm tele van szektorhibával, milyen programmal tudnám elkeríteni hogy oda ne írjon fájlokat semmi?

Figyelt kérdés
Sajnos már a torrent és a fájlmásolás is megáll letöltés közben, mert azt mondja nem tud oda írni...

2014. jún. 22. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Töredezettség mentesítéssel megtudnád oldani,de inkább csinálj egy formázás,újratelepítés megoldást.
2014. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a formázás nem igazán oldotta meg, már kifogytam a biztonsági szektorokból.
2014. jún. 22. 16:38
 3/11 Gábor_79 ***** válasza:
Ha nem lenne olyan nagy számú hibás szektor és meghatározható helyeken lenne, akkor fel tudnád úgy partícionálni, hogy a hibás részeket kihagyod. A kimaradtakat nem windows kompatibilis fájlrendszerre állítod. A hibát gyenge minőségű tápegység is okozhatja.
2014. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hogy okozhatja gyenge minőségű tápegység?

Az Akku-m elég rossz az tény.

2014. jún. 22. 20:26
 5/11 Gábor_79 ***** válasza:
Ja, asztali gépet feltételeztem. A laptop akkumulátorral kevésbé tudom elképzelni a
2014. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gábor_79 ***** válasza:

Elnyomtam sajnos. Vissza akartam olvasni.

A vinchester nem bírja az áramingadozást, de kontakthiba is hibás szektorokat generálhat vagy magas hőmérséklet ami károsítja. Jelen esetben a rázkódás is bejátszhat. Milyen idős a HDD?

2014. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gábor_79 ***** válasza:
A HD Sentinelnek van olyan funkciója, hogy a Lemezfelület újrainicializálása, ha nem próbáltad volna, bár feltételezem igen. A programban a második 'lemez' fül > felület teszt > teszt típusa: felület újrainicializálás. Ekkor rakja tartalék területre a hibás szektorokat.
2014. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Végül is úgy néz ki a HDD regenerátor 2011 boot USB-vel rendbehozza, vagy csak lezárja a hibás részt nem tudom, de jelenleg már jobb.

Addig ment a dolog hogy a rendszerfájlok is felíródtak a sérült helyre és iszonyat lassú volt a rendszer.

Már kb 2x indítottam rá, futott vagy 10 órát, e még mindig lesz 1-2 éjszaka amíg csinálnia kell, a javítás sok időt vesz igénybe, szerintem érdemes lesz 1-2 hetente egy éjszakára hagyni had nézze végig :)

2014. jún. 24. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Mekkora ez a vinyó? Ugye nem egy 10 éves 40 gigás vinyóval szenvedsz? Olyat már 2-3 ezerért kapsz, talán olcsóbban is. Nem éri meg a macerát.
2014. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#6 a kis ASUS már túl van az 5 éven, 1-2 esésen is az utóbbi 2 évben elég szépen is volt használva, akár napi 24-ben is.

910 nap és 10 óra üzemidőnél tart

és

kb 4470 indításnál. :)

2014. jún. 24. 17:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!